|  | 

Domy i Mieszkania

Zbiorniki przeciwpożarowe Kapeo

Zbiorniki przeciwpożarowe Kapeo
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Magazynowanie wody do celów przeciwpożarowych

W miejscach gdzie niezbędne staje się zmagazynowanie znacznej ilości wody, choćby do celów przeciwpożarowych. będziemy musieli zbudować odpowiednią konstrukcję zbiornika.
Na szczęście z pomocą przychodzą nam producenci tego typu zbiorników oferując różnorodne produkty dostosowane oczywiście do naszych potrzeb i możliwości. Zakup zbiornika renomowanego producenta jest tutaj wymogiem niezbędnym, ponieważ musi on spełniać szereg rygorystycznych norm. Bo choć wydaje się, że to tylko woda do gaszenia, i zbiornik nie musi spełniać norm sanitarnych to jednak taka masa wody, a mówimy nawet o setkach ton, nie może stwarzać żadnego zagrożenia.
Zbiorniki przeciwpożarowe muszą również posiadać odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne czy izolację termiczną. Pamiętać również musimy o odpowiedniej, dostosowanej do wielkości zbiornika płycie fundamentowej, która wytrzyma tak dużą masę oraz o odpowiednią armaturę i sterowanie, oczywiście automatyczne.
Jak widać zbiorniki przeciwpożarowe to nie tylko konstrukcja budowlana, ale również urządzenie, które nie mogą zawieść.

Ciekawe wpisy o architekturze i budownictwie:

zbiorniki-przeciwpozarowe-kapeo

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Jak dobrać obicia krzeseł do jadalni?

    Jak dobrać obicia krzeseł do jadalni?

    Jadalnia to serce każdego domu. To tu odbywają się spotkania rodzinne, przyjęcia ze znajomymi oraz na co dzień spożywane są posiłki. Ze względu na przeznaczenie tego miejsca, warto zadbać o odpowiedni wybór mebli, które będą jednocześnie wytrzymałe, odporne na zabrudzenia oraz łatwe w codziennej pielęgnacji. Krzesła do jadalni powinny być przede wszystkim wygodne i komfortowe.

  • Architektura w Tokio

    Architektura w Tokio

    Architektura w Tokio W 1975 roku Tokio liczyło ponad 15 milionów mieszkańców. Przy tak szybkim i całkowicie chaotycznym rozwoju miasta pod znakiem zapytania stoi jego funkcjonalność. Wprawdzie z okazji XVlll olimpiady Tokio uzyskało sieć dróg szybkiego ruchu, podniesionych na betonowych mostach ponad istniejącą zabudowę, to są półśrodki, załatwiające doraźnie potrzeby, wystarczające na krótki czas. Stolicy