|  | 

Wamag Ruda Śląska Bykowina

norgips opole

norgips opole
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_budownictwo25.jpgZapraszam wszystkich do odwiedzenia mojego miasta. Nie jest ono duże, ale bardzo malownicze i może zachwycić każdego. Zwłaszcza jego architektura może spodobać się nawet najbardziej wybrednym koneserom.
W centrum znajduje się niewielki rynek z otaczającymi go starymi kamienicami. Każda pierzeja rynku została jakiś czas temu odnowiona i prezentuje się bardzo okazale. Od rynku odchodzą w różne strony wąskie uliczki, których architektura jest eklektyczna i naprawdę cieszy oko. Znaleźć tu można mieszaninę różnych stylów architektonicznych, ale połączonych w estetyczną spójną całość.
Uliczki prowadzą do dalszych dzielnic miasta, które nie są już tak urokliwe jak rynek. Siłą rzeczy budowane są w zupełnie innym stylu, dominuje tutaj architektura współczesna, ale budynki są bardzo ładne i wspaniale wkomponowane w całą przestrzeń miejską. Uważam, że moje miasto naprawdę może być perełką, chętnie odwiedzaną przez turystów z kraju i z zagranicy. Zresztą spotykam tutaj coraz więcej różnych wycieczek.

Ciekawe wpisy o architekturze i budownictwie:

walory-mojego-miasta

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • PCC 3 – krok po kroku

    PCC 3 – krok po kroku

    PCC 3 – krok po kroku Wielu ludzi nie do końca rozumie sprawy związane z podatkiem PCC 3 przy zakupie mieszkania. Jeśli mieszkanie kupujemy na kredyt to płacimy więcej niż jeden taki podatek. Już tłumaczę jak to wygląda krok po kroku. Pierwszy podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) płacisz u notariusza przy podpisywaniu umowy ostatecznej. Nie

  • Oświetlenie roślin

    Oświetlenie roślin

    Oświetlenie roślin Jeżeli chcemy aby rośliny były obiektem zazdrości naszych znajomych to nie tylko musimy zadbać o odpowiedni ich dobór, ekspozycję, ale, co najważniejsze, o właściwe oświetlenie. Należy pamiętać, że na prawidłowy rozwój rośliny wpływają: jakość, natężenie i czas ich oświetlenia. Wszystkie te warunki odgrywają bardzo ważną rolę w zachowaniu przez roślinę zdrowia i ładnego