|  | 

Biznes i Ekonomia

Pożyczka leasingowa a leasing operacyjny

Pożyczka leasingowa a leasing operacyjny
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

 

Dlaczego pożyczka leasingowa to idealne rozwiązanie dla młodych firm?

Młode firmy, które dopiero co wkroczyły na rynek usług, często na początku borykają się z problemami finansowymi. W przypadku tego typu firm idealnym rozwiązaniem będzie pożyczka leasingowa, w której nie jest wymagane posiadanie historii kredytowej.

Ten typ pożyczki przyznawany jest na finansowanie środków trwałych takich jak samochody czy urządzenia i sprzęt IT. Więc jeśli młoda firma potrzebuje szybko wyposażyć swoje biuro, może skorzystać właśnie z takiej formy pożyczki. Uzyskanie pożyczki leasingowej jest proste i szybkie, ponieważ firmy leasingowe mają uproszczone procedury ich przyznawania.

W sytuacji opóźnień w spłatach rat, firma nie zostanie od razu wpisana do BIK, co przełoży się na pozytywną ocenę jej zdolności kredytowej i zwiększy tym samym szansę na otrzymanie kolejnego kredytu. Uzyskanie pożyczki leasingowej jest proste także dlatego, że firmy leasingowe mają mniej restrykcyjne procedury oceny wniosku kredytowego, niż tradycyjne banki. Zaletą pożyczki leasingowej jest też to, że jej koszty są niższe, niż w przypadku kredytów bankowych.

Ciekawe wpisy o architekturze i budownictwie:

pozyczka-leasingowa-a-leasing-operacyjny

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Pożyczka leasingowa Raiffeisen

    Pożyczka leasingowa Raiffeisen

    Pożyczka leasingowa Sporo osób prowadzących własną działalność gospodarczą zastanawia się, w jaki sposób zwiększyć swoje dochody i zyski, żeby mieć satysfakcję z tego, co robią. Pieniądze, które zarabiamy są dużym czynnikiem determinującym naszą chęć do działania i do pracy. Zwykle chcemy, aby nasza firma cieszyła się dobrym wizerunkiem wśród klientów. Niektórzy, aby zmniejszyć koszty związane

  • Pożyczka leasingowa na samochód kalkulator

    Pożyczka leasingowa na samochód kalkulator

      Czym charakteryzuje się pożyczka leasingowa? Pożyczki leasingowe są udzielane przez firmy leasingowe. Ten typ pożyczki przyznawany jest na zakup środków trwałych, do których należą między innymi maszyny, pojazdy osobowe, ciężarowe, wszelkiego rodzaju urządzenia lub sprzęt IT. Co ważne o pożyczkę leasingową mogą ubiegać się przede wszystkim firmy. Pożyczka leasingowa ma uproszczone procedury, wskutek tego,