|  | 

Wamag Ruda Śląska Bykowina

Norgips Brzezie

Norgips Brzezie
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

rp_nieruchomosci7.jpgNorgips Brzezie

I teraz właśnie zastanawiam się, czy nie rzucić tej cholernej farmacji i nie zająć się tym, co kocham. Owszem, okazałoby się, że zmarnowałam kilka lat nauki, ale dlaczego nie mam realizować swojej pasji? Architektura też może dać mi pracę i pieniądze.
Muszę sobie rozpisać tę decyzję za pomocą plusów i minusów. Ale nawet jeżeli minusów będzie więcej, to chyba jednak zdecyduję się na zmianę. Przecież podobno ważne jest, by w życiu robić to, co się kocha, a już idealnie jest połączyć pracę z pasją. A skoro moja pasja to architektura, to co ja się będę bawić z tą głupią farmacją.
Zdaje sobie oczywiście sprawę, że to będzie trudne. Najpierw pewnie będę musiała wziąć jakieś korepetycje czy choćby zapoznać się ze wskazówkami. Potem poprawić wyniki matury, zwłaszcza w zakresie potrzebnych mi przedmiotów. Ale nie tracę nadziei, że architektura naprawdę stanie przede mną otworem, skończę studia i znajdę pracę w tym zawodzie. Przecież zawsze trzeba walczyć o realizację swoich marzeń, by żyć szczęśliwie.

Ciekawe wpisy o architekturze i budownictwie:

perypetie-ze-studiami

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • PCC 3 – krok po kroku

    PCC 3 – krok po kroku

    PCC 3 – krok po kroku Wielu ludzi nie do końca rozumie sprawy związane z podatkiem PCC 3 przy zakupie mieszkania. Jeśli mieszkanie kupujemy na kredyt to płacimy więcej niż jeden taki podatek. Już tłumaczę jak to wygląda krok po kroku. Pierwszy podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) płacisz u notariusza przy podpisywaniu umowy ostatecznej. Nie

  • Oświetlenie roślin

    Oświetlenie roślin

    Oświetlenie roślin Jeżeli chcemy aby rośliny były obiektem zazdrości naszych znajomych to nie tylko musimy zadbać o odpowiedni ich dobór, ekspozycję, ale, co najważniejsze, o właściwe oświetlenie. Należy pamiętać, że na prawidłowy rozwój rośliny wpływają: jakość, natężenie i czas ich oświetlenia. Wszystkie te warunki odgrywają bardzo ważną rolę w zachowaniu przez roślinę zdrowia i ładnego