|  | 

Wamag Ruda Śląska Bykowina

bezpieczne korzystanie z urządzeń elektrycznych

bezpieczne korzystanie z urządzeń elektrycznych
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_nieruchomosci13.jpgPoznałam ostatnio wielu nowych, ciekawych ludzi, którzy mają bardzo wiele ciekawych zainteresowań i próbują mnie nimi zafascynować. Jednym z nich jest architektura, przy czym jej temat jest bardzo szeroko rozumiany.
Moi nowi znajomi pokazali mi, jak ciekawy może być temat budownictwa. Zbierają książki i czasopisma poświęcone tej tematyce, samodzielnie robią też zdjęcia. Chętnie wyjeżdżają w różne miejsca, w kraju i za granicą, by zobaczyć te budynki, o których tylko czytali lub oglądali ich zdjęcia. W sumie wygląda na to, że architektura to po prostu ich sposób na życie.
Trochę im zazdroszczę takiej fascynacji budynkami i staram się zrozumieć, co ich w tym pociąga. Słucham wszystkiego, o czym mi opowiadają i staram się docenić to, jaką wagę ma architektura choćby w procesie rozwoju miast czy kultów religijnych. Mam nadzieję, że w końcu nadejdzie taki moment, kiedy będę mogła dorównać moim znajomym fachową wiedzą, którą zgromadzę. Mocno wierzę, że tak się niedługo stanie i czekam na to.

Ciekawe wpisy o architekturze i budownictwie:

nowe-znajomosci

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • PCC 3 – krok po kroku

    PCC 3 – krok po kroku

    PCC 3 – krok po kroku Wielu ludzi nie do końca rozumie sprawy związane z podatkiem PCC 3 przy zakupie mieszkania. Jeśli mieszkanie kupujemy na kredyt to płacimy więcej niż jeden taki podatek. Już tłumaczę jak to wygląda krok po kroku. Pierwszy podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) płacisz u notariusza przy podpisywaniu umowy ostatecznej. Nie

  • Oświetlenie roślin

    Oświetlenie roślin

    Oświetlenie roślin Jeżeli chcemy aby rośliny były obiektem zazdrości naszych znajomych to nie tylko musimy zadbać o odpowiedni ich dobór, ekspozycję, ale, co najważniejsze, o właściwe oświetlenie. Należy pamiętać, że na prawidłowy rozwój rośliny wpływają: jakość, natężenie i czas ich oświetlenia. Wszystkie te warunki odgrywają bardzo ważną rolę w zachowaniu przez roślinę zdrowia i ładnego