|  | 

Domy i Mieszkania

Nieruchomości ( kupno, sprzedaż wynajem)

Nieruchomości ( kupno, sprzedaż wynajem)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nieruchomości ( kupno, sprzedaż wynajem)

Kupię remizę czyli nietypowe nieruchomości.
Coraz częściej na rynku nieruchomości można zobaczyć oferty, które zadziwiają. Sprzedawane są kościoły, remizy, latarnie. Czasami zdarza się zamek czy pałac, ale to już tak nie dziwi. Jednak kościół przerobiony na mieszkanie? I to kościół z prawdziwego zdarzenia z witrażami w oknach, dawną zakrystią?

Czy mieszkanie w budynku, który niegdyś miał sakralne przeznaczenie nie budzi pewnego dyskomfortu? A może jest modne? Są też oszałamiające propozycje, które zakładają przerobienie starej latarni na piękne mieszkanie o nietypowej konstrukcji. Albo sprzedaż remizy z rurą w salonie? Standardem jest już kupowanie fabryk i przerabianie ich na ciekawe hotele. Stare dworce kolejowe także zyskują nowe życie. Czasami właścicieli ogranicza tylko wyobraźnia, a ta jak wiemy ma bardzo rozległe granice. I coraz częściej spotykamy mieszkania w pływających barkach, wielkich silosach, domki jak z „Hobbista” zakopane w ziemi, czy schowane w większej części w jeziorze.

Ciekawe wpisy o architekturze i budownictwie:

nieruchomosci-kupno-sprzedaz-wynajem

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Jak dobrać obicia krzeseł do jadalni?

    Jak dobrać obicia krzeseł do jadalni?

    Jadalnia to serce każdego domu. To tu odbywają się spotkania rodzinne, przyjęcia ze znajomymi oraz na co dzień spożywane są posiłki. Ze względu na przeznaczenie tego miejsca, warto zadbać o odpowiedni wybór mebli, które będą jednocześnie wytrzymałe, odporne na zabrudzenia oraz łatwe w codziennej pielęgnacji. Krzesła do jadalni powinny być przede wszystkim wygodne i komfortowe.

  • Architektura w Tokio

    Architektura w Tokio

    Architektura w Tokio W 1975 roku Tokio liczyło ponad 15 milionów mieszkańców. Przy tak szybkim i całkowicie chaotycznym rozwoju miasta pod znakiem zapytania stoi jego funkcjonalność. Wprawdzie z okazji XVlll olimpiady Tokio uzyskało sieć dróg szybkiego ruchu, podniesionych na betonowych mostach ponad istniejącą zabudowę, to są półśrodki, załatwiające doraźnie potrzeby, wystarczające na krótki czas. Stolicy