|  | 

Wamag

wamag

wamag
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

rp_nieruchomosci1.jpgOgromnie lubię czytać książki. Mam bardzo wiele zainteresowań, pasjonują mnie różne dziedziny wiedzy. Najbardziej jednak fascynuje mnie architektura i wszystko to, co z nią związane. Zatem lwia część mojej biblioteczki to właśnie książki jej poświęcone.
Nigdy się nie zastanawiałam, dlaczego właśnie budownictwo i wszystko, co z nim związane, tak bardzo przykuwa moją uwagę. Może to jest kwestia jakiegoś poczucia estetyki, a może zachwyt ponadczasowością tej dziedziny sztuki. Architektura przecież daje nam obraz tego, jak żyli ludzie w dawnych wiekach, ale także na przykład pozwala na ciekawe obserwacje socjologiczne. Zwłaszcza współczesne budownictwo wiele mówi o poczuciu estetyki i gustach Polaków. Niestety często jest to raczej brak gustu.
Lubię zwłaszcza ładnie wydane albumy z wysmakowanymi zdjęciami. Zwłaszcza architektura sakralna doczekała się wielu takich publikacji. Każde zaoszczędzone pieniądze wydaję na tego rodzaju książki, które nie służą tylko jako ozdoba biblioteki, lecz do czytania.

Ciekawe wpisy o architekturze i budownictwie:

moje-ulubione-ksiazki

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Ustanowienie hipoteki i wpis do księgi wieczystej przy zakupie mieszkania – jak szybko?

    Ustanowienie hipoteki i wpis do księgi wieczystej przy zakupie mieszkania – jak szybko?

    Ustanowienie hipoteki i wpis do księgi wieczystej przy zakupie mieszkania – jak szybko? Samo ustanowienie hipoteki i wpis do księgi wieczystej przy zakupie mieszkania załatwia się bardzo szybko. Nie licząc czasu potrzebnego na wypełnienie dokumentów (20-30 minut) to samo załatwienie formalności trwa dosłownie kilka minut. Jednak aby wpis w księgę wieczystą się uprawomocnił czyli zaczął

  • Zadatek na mieszkanie wliczony w kredyt

    Zadatek na mieszkanie wliczony w kredyt

    Zadatek na mieszkanie wliczony w kredyt W wielu bankach istnieje możliwość kredytowania 100% ceny nieruchomości co oznacza, że zadatek na mieszkanie może być wliczony w kwotę kredytu. Nie wszystkie banki jednak pozwalają na takie rozwiązanie dlatego warto umówić się na darmowe spotkanie z doradcą kredytowym, który znajdzie Ci bank odpowiadający Twoim wymaganiom. Takie spotkanie do